Gdzie pojechać ?

Jeśli już zaopatrzyłeś się u Nas w rower lub hulajnogę możesz odwiedzić w najbliższej okolicy kilka bardzo ciekawych miejsc. O to kilka z nich..

Stary Sącz – (ok. 2,5 km od wypożyczalni) jedno z najstarszych miast w Polsce. Warto zobaczyć rynek miasta, wraz z jego tradycyjną zabudową, klasztor Sióstr Klarysek i wiele więcej. Szczegóły na http://www.stary.sacz.pl/

widok z lotu ptaka

Ołtarz Papieski na starosądeckich błoniach – (4,5 km od wypożyczalni) – pamiątka po mszy sprawowanej przez Jana Pawła II w Starym Sączu. Na miejscu znajduje się muzeum oraz Centrum Pielgrzymowania. To również doskonałe miejsce do odpoczynku w czasie wycieczki rowerowej z uwagi na duży plac zabaw dla dzieci.

Ołtarz Papieski

Bobrowisko – (0,5 km od wypożyczalni) enklawa przyrodnicza na terenie rozwidlenia rzek Dunajca i Popradu. Możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą na wyciągnięcie ręki.

Bobrowisko

Platforma widokowa na Woli Kroguleckiej – (ok. 10 km od wypożyczalni) – taras widokowy w kształcie ślimaka z którego można podziwiać wspaniały widok na Beskid Sądecki, Gorce oraz Beskid Wyspowy.

Taras widokowy na Woli Kroguleckiej

Więcej tras rowerowych w okolicach Starego Sącza można znaleźć TUTAJ lub skanując kod QR:

Ścieżki rowerowe